Hakkımızda

25 yıllık iş hayatı tecrübesini 2015 yılında Manisa Turgutlu’da ASC MAKİNEYİ kurarak imalat firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda her türlü kalıp aparat ve fikstür üretimlerini teknik bilgi birikimi ve tecrübeli personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
İmalat verimliliklerinin ve ürün kalitesinin arttırılması için müşteri istekleri doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyoruz.
Kalıp aparat üretimi yanı sıra mevcut makinelerimizin kapasitesi ve yetenekleri doğrultusunda fason işlemler yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Ülke ekonomisine katkı sağlayan sektöründe değişim ve gelişimlerin öncüsü olan, çalışanları mutlu, müşterileri memnun ve doğaya saygılı lider bir şirket olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ürettiği ürünlerin daha kaliteli ve verimli üretilebilmesi için onlara katkı sağlamak, çalışanlarımızın gelişimine ve geleceğine pozitif katkı sağlamak.

Görüntüler

Kalıp aparat üretimi yanı sıra mevcut makinelerimizin kapasitesi ve yetenekleri doğrultusunda fason işlemler yapılmaktadır